Монітор для ігор msi optix mpg321qrf-qd обладнаний kvm-перемикачем

12

Компанія msi офіційно представила монітор optix mpg321qrf-qd, спеціально спроектований для використання в складі настільних систем ігрового рівня.

Тут і нижче зображення msi

Новинка побудована на матриці rapid ips формату wqhd розміром 32 дюйми по діагоналі. Роздільна здатність становить 2560 x 1440 пікселів при співвідношенні сторін 16:9. Пікова яскравість досягає 600 ніт, контрастність-1000: 1. Кути огляду по горизонталі і вертикалі складають до 178 градусів.

Монітор має час відгуку gtg в 1 мс, а частота оновлення дорівнює 175 гц. Забезпечується 95-відсоткове охоплення колірного простору dci-p3 і 144-відсоткове охоплення простору srgb.

Передбачено kvm-перемикач: він дозволяє використовувати одну клавіатуру і мишу для двох різних комп’ютерів, наприклад, десктопа і ноутбука. Йдеться про сумісність з технологією nvidia g-sync, яка допомагає підняти плавність ігрового процесу за рахунок усунення розриву кадрів.

Підставка дозволяє регулювати кути нахилу і повороту дисплея, а також змінювати висоту по відношенню до поверхні робочого столу в межах 100 мм.передбачена можливість монтажу на стіну за допомогою кріплення vesa.

У тильній частині корпусу є фірмова багатобарвне підсвічування mystic light. Монітор обладнаний двома інтерфейсами hdmi 2.0 b, роз’ємом displayport 1.4 a, портом usb type-c і концентратором usb 3.2.