На консолях і пк стартувало відкрите бета-тестування battlefield 2042 для всіх бажаючих

15

Сьогодні студія ea запустила обт шутера battlefield 2042 для всіх бажаючих – спробувати бета-версію тепер можна без підписки на ea play і передзамовлення гри на таких платформах, як пк (steam, epic games store), playstation 4, playstation 5, xbox one і xbox series x|s (для участі в бета-тесті власникам консолей xbox знадобиться активна підписка xbox live gold). Завершиться бета-тестування 9 жовтня. Обт доступно тільки англійською мовою, а весь прогрес, який гравці отримають під час тесту можна буде перенести в повну версію battlefield 2042.

У відкритому бета-тестуванні battlefield 2042 гравців чекає культовий режим conquest, що представляє собою фірмовий бренд франшизи all-out warfare на карті orbital, як це було показано в оригінальному трейлері гри. Гравці на пк і консолях нового покоління зможуть випробувати нові епічні битви на 128 гравців (64 гравці на xbox one і playstation 4) і масштабний ігровий режим conquest в боротьбі за контроль над ключовими точками на карті orbital. Відкрита бета-версія дозволяє геймерам вступити в бій одним з чотирьох унікальних фахівців, кожен з яких володіє власними відмінними стилями, спеціальностями і рисами. Учасники обт зможуть спробувати себе в ролі російського інженера бориса, в арсеналі якого є sg-36; південноафриканського фахівця з маскування і далеких атак на прізвисько каспер; досвідченого німецького медика фалька, що спеціалізується на підтримці; і канадського штурмовика маккея, в арсеналі якого є grapple gun, – повідомили розробники зі студії ea dice.

Також варто відзначити, що гравці, які взяли участь в обт, яке проходило з 6 по 7 жовтня залишилися незадоволені якістю бета-версії battlefield 2042. Сабредіт battlefield та інші тематичні форуми переповнені скаргами, причому критика варіюється від невдоволення дизайном гри до більш фундаментальних проблем, таких як низька продуктивність і погане з’єднання. Багато гравців, які випробували бета-версію battlefield 2042 вважають, що клієнт гри морально застарів, нова система фахівців не дуже добре сприймається, а поле бою не читається (цю проблему dice визнала ще до старту обт).

Реліз battlefield 2042 запланований на 19 листопада для пк, playstation 4, playstation 5, xbox one і xbox series x|s.