На Synchtube зявився сервіс для спостереження за чужим життям

289

Від автора: житель Росії створив онлайн-сервіс, що надає послуги «підглядання» на комерційній основі за іншими користувачами через працюють у них веб-камери. Для цього «хакер» використовує ПЗ для віддаленого системного адміністрування.

Антон Марчиков запустив у Мережі сервіс, який пропонує користувачам «підглянути» за життям інших людей через працюють на стороні веб-камери. Послуги «доступу» платні. «Зловмисник» використовує спеціалізоване ПЗ для віддаленого управління комп’ютерними мережами LuminosityLink.

Трансляції «чужого життя» Антон проводить на Synchtube, збираючи за перегляди зі глядачів пожертви. При цьому за окрему винагороду «хакер» може відтворити на ПК «жертви» музику, еротику або переглянути сторінки в соціалках.

Щоб захиститися від такого проникнення, Марчиков рекомендує не качати піратське ПЗ з сумнівних ресурсів. А при виявленні таких програм на своїй машині вносити їх у список додатків, заборонених до запуску. Також він зазначає, що велика частина антивирусников не здатна визначити наявність LuminosityLink на клієнтській машині.