Найбільший приватний таксопарк лондона повністю перейде на електромобілі до кінця 2023 року

40

Електромобілі не є новим видом транспорту для багатьох таксопарків, оскільки при наявності зарядної інфраструктури вони забезпечують зниження експлуатаційних витрат, а також сприятливо впливають на екологію, а з нею і на репутацію в процесі експлуатації. Найбільший приватний таксопарк лондона заявив, що до кінця 2023 року переведе всі свої машини на електротягу — мова йде про майже 4000 таксомоторів.

Джерело зображення: volkswagen

За заявами компанії addison lee, вона має намір витратити $219 млн на покупку електромобілів volkswagen id.4 для експлуатації на вулицях лондона в якості таксі. З листопада цього року щомісяця на лінію виходитимуть по 200 електромобілів цієї моделі. До кінця 2023 року планується замінити ними всі чотири тисячі «кебів», експлуатованих цією приватною компанією. З 2030 року, нагадаємо, у великобританії буде заборонено продаж нових автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння.

Зараз addison lee шукає партнера з розвитку мережі зарядних станцій в межах лондона, оскільки наявних 300 точок швидкої зарядки може не вистачити для експлуатації великого парку таксомоторів. Залежно від модифікації та методики вимірювання, електромобілі volkswagen id.4 здатні забезпечувати пробіг на одній зарядці від 416 до 496 км. Ймовірно, на повну робочу зміну в умовах мегаполісу такого запасу не вистачить, тому для співробітників таксопарку важлива можливість швидко поповнювати заряд таксомотора в перервах між замовленнями.