Найкращі дизайни сайтів-одностраничников (Landing Page)

309

Від автора: вітаю веб-дизайнерів всіх вікових груп крові. Згідно зі статистикою і думку топових маркетологів світу, Landing Page в 2-3 рази ефективніше стандартних інтернет-магазинів і онлайн-візиток. Популярність одностраничников щодня зростає, тому майстер веб-дизайну не тільки повинен знати, як їх створювати, але і робити це крутіше інших. Допоможе вам надихнутися перед початком практики моя добірка, в яку входять найкращі дизайни сайтів світу у форматі Landing Page.

Неграмотно пророблена цільова сторінка, на яку спрямовуються нові користувачі, може призвести до знецінення всієї рекламної компанії. Якщо ви хочете побудувати успішну і безтурботне кар’єру веб-дизайнера і заробити собі на відпустку під пальмами, то повинні передбачати під час розробки сайту не тільки красу проекту, але і його юзабіліті.

Іноді ефективніше, з точки зору конверсії, віддати перевагу зручності Landing Page, у зрозумілій і доступній формі піднести переваги компанії або продукту, а не зациклюватися на красі. Часто з-за занадто яскравих картинок неможливо докопатися до стоять за ними цінностей.

Нижче я наведу вам кращі сайти світу по дизайну, які не тільки володіють приємним зовнішнім виглядом, але і чітко доносять до кінцевого споживача свою сутність.

10. http://bearcss.com/

Починаю я свій топ дизайнерських сайтів з одного з небагатьох одностраничников на тему програмування, де не пропонується відразу щось купити. До речі кажучи, в цьому і полягає ключова відмінність західної філософії від російської. У нас менеджери, надивившись на Ді Капріо в ролі «Вовка з Уолл-стріт», хочуть продати в лоб.

За кордоном прийнято спочатку дати яку-небудь цінність. Платформа bearcss в першу чергу корисна для користувачів, тому що допомагає вирішити певну проблему, до того ж вона симпатична. Оформлення і навігація, більш ніж зрозумілі, тому людині не доводиться вагатися перед прийняттям рішення.

Найкращі дизайни сайтів-одностраничников (Landing Page)

9. http://liber.io/

Все геніальне — просто дорого! На створення сайту для компанії Liberio було витрачено близько десяти тисяч доларів. Саме тому я просто не можу залишити його без уваги. Перед розробниками було поставлено завдання створити максимально просту посадкову сторінку з непомітною колірною гамою і мінімальною кількістю зображень.

Мета була саме такою, щоб сконцентрувати всю увагу відвідувача на суть проекту. Все розміщено лаконічно, приємні картинки, читабельний текст. Це, звичайно ж, не кращий дизайн сайту з точки зору креативу і стилістики, однак робота хороша, і без неї мій рейтинг буде неповноцінним.

Найкращі дизайни сайтів-одностраничников (Landing Page)

8. http://www.crowdspottr.com/

Наступна сходинка рейтингу кращих сайтів по дизайну дістається розробнику мобільного додатку CrowdSpottr. Оформлення цього лендинга привабливо тим, що, зайшовши на сторінку, за частку секунди розумієш, чим люди займаються, і як скористатися їх продуктом. Покрокова інструкція, ключові переваги продукту, ніякої води — його головні плюси.

Найкращі дизайни сайтів-одностраничников (Landing Page)

7. https://www.giftrocket.com/

Надзвичайно милий і затишний сайт. Зайшовши на giftrocket.com не вистачає тільки появи на екрані руки, яка вилізе з вашого ноутбука і запропонує каву з цукерками. Повсюди гарні картиночки, бонусики, ненав’язливі кольору і заклик до використання продукту, чудо, в загальному. Розробка по праву гідна місця в моєму списку сайтів з найкращим дизайном.

Найкращі дизайни сайтів-одностраничников (Landing Page)

6. http://designmodo.com/slides/

Напевно, ви думаєте: «Вистачить кидати якусь простоту непоказну, дай м’яса!». Тримайте. Все як ви любите: величезна кількість всіляких ефектів, сотні зображень, переливання кольорів і нестандартні переходи. Саме цим феєрверком візуального карнавалу і підсумуємо першу п’ятірку кращих веб дизайнів.

Найкращі дизайни сайтів-одностраничников (Landing Page)

5. http://rockawayrelief.com/

Однак я продовжу гнути свою лінію щодо мінімалізму, так як саме він зараз в тренді. Щоб зробити красивий веб-дизайн для сайту, необов’язково перевантажувати його великою кількістю зображень і флеш-ефектів. Цей варіант покаже вам, як можна цікаво реалізувати Landing Page, зробивши наголос на корисну текстову інформацію і концентрацію уваги користувачів на ключових питаннях, які їх цікавили при заході на сторінку.

Найкращі дизайни сайтів-одностраничников (Landing Page)

4. https://www.nextbit.com/

Перший екран (те, що ви бачите відразу при відкритті сторінки) на Landing Page відіграє ключову роль. Розробники компанії Nextbit напевно це розуміють і вирішили гарненько заморочити. Перший екран виглядає практично ідеально. Атмосферний дим на задньому фоні, качественнейшее фото продукції, нескладне для читання опис.

Цей сайт зайняв би більш високу сходинку, якби над іншим змістом лендинга творці заморочилися так само, як і над початком. Однак, по всій видимості, у розробника до того часу вже закінчувався робочий день, а дедлайн підтискав.

Найкращі дизайни сайтів-одностраничников (Landing Page)

3. https://www.simple.com/

Банківські системи постійно стежать за розвитком маркетингу, так як потрібно йти в ногу з часом і бути на одній хвилі зі своїми клієнтами. Посадкова сторінка компанії Simple володіє всіма базовими критеріями, які стали для мене фундаментом при виборі сайтів з кращим веб дизайном.

На цьому лендинге присутній чудова візуальна картинка, зручна навігація, досить висока швидкість завантаження, незважаючи на величезну кількість інформації, що читаються шрифти, а також прості форми захоплення.

Найкращі дизайни сайтів-одностраничников (Landing Page)

2. https://mention.com/en/enterprise/

Просто показательнейший веб-дизайн. Чудовий перший екран, який описує те, чим компанія займається, помірна кількість візуальних ефектів, а також дотримання єдиної концепції і колірного балансу до самого останнього розвороту. Цей проект безумовно був би в моєму рейтингу кращим дизайном сайту, не знайди я такий діамант.

Найкращі дизайни сайтів-одностраничников (Landing Page)

1. http://lixpen.com/

Якщо ви шукаєте кращі приклади веб-дизайну для презентації товару, який ще не дуже поширений на ринку, то обов’язково погляньте на сайт продукції Lixpen. Просто помилуйтеся як за рахунок однієї простої, але креативної ідеї можна спровокувати користувача затриматися на сторінці і ознайомитися з додатковою інформацією, завдяки якій він, можливо, і зробить наступну покупку.

Стартовий розворот, на перший погляд, не виглядає примітно, хоч і доповнений відео-презентацією, яку я вважаю зразково-показовою. Однак гортайте далі, почнеться найцікавіше. Побачили? Ну, круто ж! Оригінальне і водночас просте рішення, яке не навантажує сайт.

Найкращі дизайни сайтів-одностраничников (Landing Page)