Netflix об’єднався з компанією roald dahl story company і планує вивести на екран старі улюблені історії

24

Серед численних дитячих романів британського письменника роальда даля – “джеймс і гігантський персик”, “чарлі і шоколадна фабрика”, “дивовижний містер лис” і “бдв, або великий і добрий велетень”. Його книги були продані тиражем понад 300 мільйонів примірників по всьому світу і переведені на 63 мови. Netflix придбав компанію the roald dahl story company, що дає платформі доступ до всіх творів автора-так що в найближчому майбутньому очікуйте безліч адаптацій даля.

Виконавчий директор netflix тед сарандос у своєму блозі написав:

у “джеймса і гігантського персика” є момент, коли сонечко каже: “зараз ми відвідаємо найчудовіші місця і побачимо найчудовіші речі!”. Сороконіжка відповідає: “невідомо, що ми побачимо!”

Дві компанії підтримують відносини з 2018 року, коли netflix отримав доступ до 16 творів даля для анімаційних адаптацій – в даний час йде робота над серіалом за мотивами “чарлі і шоколадної фабрики” від тайка вайтіті, присвяченим умпа-лумпам.

netflix і the roald dahl story company об’єднує глибока любов до історії і зростаюча база шанувальників. Разом у нас є прекрасна можливість написати безліч нових глав цих улюблених історій, що радують дітей і дорослих по всьому світу протягом багатьох поколінь.

Netflix також вже розробляє живий мюзикл за мотивами “матильди”, в якому емма томпсон зіграє роль міс транчбулл, а лашана лінч – міс хані. Стівен грем і андреа райзборо грають батьків матильди, містера і місіс вормвуд.