Незадоволені гравці атакують сторінку diablo 2: resurrected на metacritic

24

Здається, останнім часом геймери готові зустрічати з обуренням абсолютно будь-яку гру. Нещодавно користувачі закидали негативними оцінками deathloop, а тепер настала черга diablo ii: resurrected. Гра піддається масштабній критиці на агрегаторі metacritic.

Боротьба в даний момент ведеться за рейтинг pc-версії ремастера, в той час як консольні версії отримали набагато менше користувацьких відгуків. Гравці залишили 183 позитивних оцінки і 239 негативних. Що ж так не сподобалося геймерам? як правило, вони відзначають кілька основних моментів: поганий технічний стан, спірно оновлений візуальний стиль і цензуру, якої зазнали деякі види персонажів.

Як завжди, виокремити моменти більш-менш об’єктивної критики з користувацьких рецензій складно-більшість відгуків прагнуть до коротких описів проблем. Виділити можна розгорнутий відгук sofiatg: при оцінці 0 цей користувач вважає, що механіки оригіналу в 2021 році виглядають незграбно, баланс гри на далеких стадіях відсутня, а грати без гайдів по білду персонажа неможливо. Більш того, є серйозні проблеми з технічним аспектом, в мультіплеере вже у відкриту гуляють чітери і боти, а до єдиного плюса перевидання можна віднести лише оновлену графіку — та й та місцями б’є повз цілі.

Нагадаємо, що реліз diablo ii: resurrected відбувся 24 вересня. При тому, що з дати виходу пройшло вже кілька днів, на гру опубліковано дуже мало рецензій від журналістів: пк-версія, наприклад, набрала всього шість оцінок від змі. Версія для ps5-чотири. Всі вони переважно позитивні, але ситуація здається дещо підозрілою.