Німецькі вчені створили аналог Prisma для обробки кадрів відео

217

Від автора: вчені з Німеччини створили технологію на основі нейронних мереж, які оформляють окремі кадри відео під стилі знаменитих художників. Потім ці кадри можна об’єднати в загальну стрічку. Заснований проект є open source, що вигідно відрізняє його від російського аналога.

Фахівці з університету Франкфурта розробили нейронну мережу для оформлення окремих кадрів відео під стилі відомих художників. Після обробки кадрів їх можна поєднати в загальну ланцюжок для програвання.

Відмінною особливістю німецького сервісу від російського аналога полягає в тому, що він розроблений спеціально для обробки відео. У ньому присутня інструмент, який «пом’якшує» різкі стилістичні «перепади» кадрів, кожен з яких оформлений під кисть іншого художника. В результаті при програванні створена «художня» анімація сприймається більш м’яко і природно.

Ще однією важливою особливістю зарубіжної технології є повністю відкритий вихідний код. Нейронна мережа знаходиться у вільному доступі на GitHub, і кожен розробник може змінювати її під свої потреби. У той час як російська Prisma реалізована у вигляді програми, яка розповсюджується під комерційною ліцензією.