Noctua випустила чорний процесорний кулер nh-u12a chromax.black за $120

12

Австрійська компанія noctua поповнила свій модельний ряд процесорних кулерів новим варіантом системи охолодження nh-u12a, яка отримала назву nh-u12a chromax.black. На тлі оригінальної версії охолоджувача, як можна здогадатися, новинка виділяється повністю чорним забарвленням.

Джерело зображень: noctua

Додатковою відмінністю є підтримка нового процесорного роз’єму intel lga 1700 прямо з коробки. В іншому представлений кулер повторює характеристики оригінальної моделі. Це односекційна» вежа ” висотою 158 мм з двома високотехнологічними вентиляторами nf-a12x25 pwm. Вага новинки разом з вентиляторами становить 1220 грамів.

Компанія відзначає, що вентилятори nf-a12x25 pwm chromax.black, що поставляються в комплекті з кулером, можна придбати окремо. За характеристиками вони не поступаються випущеним раніше варіантів. В їх основі використовуються підшипник sso2 (самостабілізується масляний підшипник другого покоління).

Заявлений діапазон швидкості обертання вентилятора становить від 450 до 2000 об/хв.забезпечується потік повітря до 102 м3/год і статичний тиск 2,34 мм вод. Ст. При шумі не більше 22,6 дб. Вентилятор компанія оцінила в $33.

Крім цього, noctua готова запропонувати декоративні накладки на радіатор na-hc7 chromax.black.swap, na-hc8 chromax.black і na-hc8 chromax.white. Кожну модель компанія оцінила в $20.

Що стосується процесорного охолоджувача nh-u12a chromax.black, то його вартість становить $120.