Нова ера в системі розпізнавання осіб: скоро будь-який пасажир зможе заплатити за проїзд своїм обличчям

75

Система «оплати обличчям» face pay тепер функціонує у всьому московському метро. У понеділок до тестування підключилися останні п’ять ліній, повідомляється в телеграм-каналі столичного департаменту транспорту. Зараз сервіс “оплати особою” діє на 14 лініях і 241 станції.

Відзначається, що на прохід по системі face pay будуть надаватися знижки (проїзд 23 руб.замість 46 руб.). Для оплати проїзду особою в метрополітені потрібно використовувати турнікети, де на підлозі є круглий чорний стікер. Коли відеокамера, встановлена на турнікеті, ідентифікує особу пасажира, з його прив’язаної банківської карти буде списана сума за проїзд.

В даний момент цей спосіб оплати можуть використовувати тільки тестувальники, для цього достатньо подати заявку на участь в тестуванні.

«москва стала першим містом у світі, де послуга розпізнавання осіб для оплати проїзду використовується в такому масштабі. Сьогодні розпочався фінальний етап тестування, за результатами якого ми будемо готові запустити інноваційний сервіс для всіх пасажирів метро», — йдеться в повідомленні департаменту.