Нова версія Chrome буде блокувати таємно завантажувальний Flash

220

Від автора: Google зменшує рівень підтримки Flash в браузері. З вересня в Chrome з’явиться модуль блокування контенту (на основі даної технології), який завантажується без згоди користувача. А в грудні додаток повністю перейде на пріоритетну підтримку HTML 5.

У новій версії Chrome, яка вийде у вересні поточного року, з’явиться блокувальник Flash-контенту, що завантажується без згоди користувача. За даними Google, на такий контент припадає більша частина вмісту (на основі даної технології), розміщеного в Мережі.

Починаючи з грудня, браузер повністю перейде на пріоритетну підтримку HTML 5. Це означає, що якщо сайт підтримує обидві технології, то система Chrome буде обробляти п’яту версію гіпертексту, і проігнорує дані на основі Flash.

Нагадаємо, що в травні поточного року представники Google заявили про те, що до кінця поточного року у свіжих версіях браузера повністю зникне підтримка «опальної» технології. Перші кроки в цьому напрямку були зроблені розробниками програми ще минулої осені. З цього моменту в Chrome велика частина мультимедійного контенту на Flash стала відтворюватися не за замовчуванням, а тільки після натиснення по ньому кнопкою миші.