Нові ddr5-модулі від aorus і asgard здалися на фото

31

На відміну від asus і msi, які нехтують оперативною пам’яттю, компанія gigabyte готується запропонувати свої комплекти aorus для материнських плат серії intel 600. Крім того, власні комплекти aeris збирається випустити китайська компанія asgard. Обидві моделі вже здалися на фото.

Тут і далі джерело: videocardz.com

Gigabyte в осяжному майбутньому анонсує комплект з двох ddr5-модулів під маркою aorus. Низькопрофільні планки позбавлені rgb-підсвічування – вони відмінно підійдуть для флагманської материнської плати aorus z690 xtreme, на якій є спеціальний кожух для модулів оперативної пам’яті.

Комплект, про який йде мова, розігнаний до 5200 мт/с і в сумі пропонує 32 гбайт (2×16 гбайт). Як зазначено на упаковці, модель підтримує профілі intel xmp 3.0, доступні на платах intel z690. Про таймінги, на жаль, не повідомляється.

Китайська компанія asgard в осяжному майбутньому почне приймати попередні замовлення на нові ddr5-комплекти aeris. На відміну від продукту aorus, тут є rgb-підсвічування, зате частота становить 4800 мт/с (таймінги — 40-40-40-77). Даний комплект не стане найшвидшою пам’яттю нового покоління, зате ціна відносно невисока. Прийом попередніх замовлень стартує 11 листопада за пільговою ціною $313. Далі стандартна ціна складе вже $345.