Нові закулісні відео про gran turismo 7 про тюнінги і траси

19

gran turismo 7 отримала неабияку кількість маркетингу в останні кілька тижнів з декількома закулісними трейлерами, де творець серії кадзунорі ямауті обговорює кожен аспект гри. Однак, схоже, ще два таких трейлера випадково просочилися завдяки латиноамериканської гілки маркетингу компанії solutions 2 go. Хоча з тих пір вони були видалені, gt planet повторно завантажив їх і надав детальну інформацію про них.

Субтитри іспанською мовою, але трейлери пропонують поглянути на тюнінг і треки гри. На відміну від gran turismo sport, гравці можуть налаштовувати різні деталі автомобіля, від двигуна і підвіски до гальм, а також додавати нагнітачі. Gran turismo 7, мабуть, буде включати в себе найбільшу кількість тюнінг-деталей в серії.

Що стосується трас, ямауті насправді не деталізує всі траси (хоча нюрбургринг визнаний його улюбленим). Тим не менш, він говорить про процес сканування і про те, як їх треки мають «відчутну реальність». Трейлер також надає погляд на інші автомобілі, що повертаються, такі як ferrari la ferrari, aston martin one-77 і aston martin vulcan.

Gran turismo 7 вийде 4 березня 2022 року для ps4 і ps5.