Новий бот Яндекса розповість про мобільному інтернеті

271

Від автора: Яндекс запустив в месенджері Telegram бота, який знає все про мобільної версії інтернету і мобільного рекламі. У своїх відповідях на запитання бот використовує не тільки текст, але і графіки.

Фахівці Яндекса розробили чат-бота, який відповість Telegram на будь-які запитання користувачів про рекламу і мобільною версією всесвітньої павутини. YanBot добре поінформований про останні тенденції рекламного ринку, комерції в інтернеті. Крім цього він допоможе визначитися з вибором найбільш оптимального провайдера.

У своїй роботі чат-бот використовує дані аналітики, отримані в результаті досліджень ринку інтернет-комерції і рекламної сфери Рунета, проведених командою пошукової системи. Крім цього YanBot «вміло» оперує статистикою провідних аналітичних агентств (GFK, TNS та іншими).

Також бот зможе «навчити» користувачів вести більш ефективну торговельну стратегії в Мережі. Він розповість про сучасних тенденціях інтернет-ринку: з яких пристроїв частіше здійснюються покупки, яка вікова категорія вважається найактивнішою і т. д.

Це вже не перший чат-бот Яндекса, що працює в Telegram. В квітні поточного року компанія запустила бот під ім’ям @ya. Основна його мета – це пошук необхідної інформації в Мережі. Крім цього @ya допомагає знайти відео, зображення і вміє перекладати тексти.