Новий концепт ноутбука з двома екранами від Intel

312

Портативні комп’ютери з двома повноцінними екранами можуть з’явитися у продажу через 2-3 роки. Інтерес (в тому числі комерційний) до нового технологічного концепту виявляють багато виробники, в числі яких і гігант Intel, що представив свої двухэкранные нетбуки.

Одна з недавно представлених новинок від Intel з робочим ім’ям Tiger Rapids являє собою пристрій з двома дисплеями. При цьому один з них, сконструйований на основі технології «електронного паперу», носить допоміжну функцію. Інший гаджет (поки без назви) оснащений двома повноцінними сенсорними екранами, при необхідності один з яких можна використовувати як звичайну клавіатуру.

Технічні особливості Tiger Rapids

Новинка від Intel являє собою не тільки прототип майбутніх робочих пристроїв, але також функціонуючу комп’ютерну модель з повноцінним інструментарієм. Допоміжний дисплей виконує роль чистого аркуша для нанесення малюнків або письмових заміток. Виробник створив своєрідну альтернативу віртуальним буквах, пропонуючи замість них робити рукописні замітки на допоміжному екрані, а потім продовжити роботу на основному.

На противагу стандартним ноутбуків, вид яких все чудово уявляють, пристрій Tiger Rapids зовні виконано за аналогією зі звичайною записником. Як стверджують розробники концепту, новинка виступає як універсальний багатофункціональний інструмент.

Спеціально для нетбука Tiger Rapids інженери створили цільової користувальницький інтерфейс. Він дає можливість нанесення пір’яних зображень або рукописних текстів, які за допомогою оперативної конвертації перетворюються в запису OneNote з комп’ютерної транскрипцією. Відкривається гаджет за аналогією з органайзером, перо для створення записів закріплюється в спеціальній петлі пристрою. Однією з особливостей такого роду екранів виступає їх мале енергоспоживання.

Стандартний дисплей новинки з діагоналлю близько 8 дюймів зовні являє собою традиційний екран, такий же як у звичайних планшетах і ноутбуках. Технічною базою для нього служить один з чіпів сімейства Kaby Lake, програмна складова відноситься до операційці Windows 10. Гаджет виконаний в ультратонкому корпусі (4,85 мм), оснащений накопичувачем SSD, ловить Wi-Fi. Виробники називають час автономної роботи пристрою, рівне 13-15 годин.

Основна особливість гаджета Tiger Rapids, на яку робить упор виробник, може певною мірою стати його недоліком. Допоміжний екран нетбука чесно виконує свою функцію для відображення власноруч створених заміток і, по суті, виступає як незалежна деталь всього пристрою. Перенести інформацію на нього з основного дисплея не представляється можливим. Також функціонал новинки обмежується неможливістю запускати на двох екранах різні програми або просто розширити робочу зону гаджета як в системах з двома повноцінними матрицями.

Джерело: http://softkb.com.ua/