Новий геймплейний ролик outbreak island-цікавого симулятора виживання з елементами детектива і фотополювання

28

Розробники хоррору outbreak island опублікували геймплейний трейлер, завдяки якому у нас, нарешті, є розуміння, що це буде за проект. Головний герой регулярно застосовує за призначенням свою головну зброю-цифрову фотокамеру. Він відволікає з її допомогою ворогів (вони тут називаються «зараженими), займається дослідженням приміщень і намагається докопатися до істини.

Головний герой outbreak island-детектив говард чапман. Місце дії-покинутий острів ерлсен, жителі якого зійшли з розуму. За тутешньою легендою, влада ізолювала регіон від зовнішнього світу і засекретила всі події, які там відбулися в момент катастрофи і до неї.

Згадана тут фотокамера, як ви розумієте, зіграє вкрай важливу роль в проходженні. Нашому досліднику доведеться регулярно пускати її в хід, проявляючи певну винахідливість. За допомогою спалаху камери можна відволікати заражених, а можливість віддаленого стеження дозволить вивчити поведінку місцевих мешканців без зайвого ризику. Також важливо знімати все підозріле для видобутку доказів і просування по розслідуванню.

Outbreak island — цікавий проект, в якому головному герою доведеться займатися масою «виживальних» справ. Наприклад, збирати ресурси, створювати різні одиниці зброї і боєприпасів. Паралельно з цим нашому шукачеві пригод вкрай важливо провести розслідування і дізнатися, що сталося на таємничому острові, куди він прибув. Під час своїх пригод йому потрібно уникати контактів з незрозумілим випромінюванням, яке довело всіх мешканців острова до божевілля.

Outbreak island повинна вийти на pc, у проекту є своя сторінка в steam. Точної дати релізу немає, але в період з 1 по 7 жовтня у користувачів магазину valve буде можливість випробувати демоверсію.