Обзавестися верифікованим профілем у Twitter зможе кожен

275

Від автора: Twitter зробив доступною верифікацію профілів для всіх користувачів. Сервіс розмістив спеціальну форму для подачі заявки на розгляд. Про це повідомляється в блозі Twitter.

Сервіс мікроблогів надасть можливість верифікації свого профілю кожному користувачеві соціалки. Щоб подати заявку на проходження верифікації, потрібно заповнити спеціальну форму, доступну за цим посиланням.

Зараз в Twitter підтвердженими профілями володіють тільки сторінки компаній, відомих людей, громадських діячів, популярних спортсменів та артистів. Верифіковані акаунти відзначаються спеціальним значком у вигляді латинської літери «V» синього кольору.

На думку керівництва сервісу мікроблогів, розширення можливості верифікації для всіх користувачів дозволить їм знаходити цікаві акаунти і підписуватися на їх розсилки. А також допоможе брендам і знаменитостям швидше налагодити контакти зі своєю «цільової» аудиторії.

Щоб верифікувати аккаунт, користувач повинен вказати у формі свої контактні дані (e-mail, адреса сайту, номер телефону), дату народження, ім’я і прізвище, завантажити свою фотографію. Відправити повторну заявку можна протягом календарного місяця після одержання відповіді про відхилення запиту на верифікацію.