Одноплатний комп’ютер geniatech xpi-imx8mm виконаний у форматі raspberry pi

18

Компанія geniatech анонсувала одноплатний комп’ютер xpi-imx8mm, відповідний для реалізації різних проектів в області інтернету речей. В основу новинки покладена апаратна платформа nxp.

Тут і нижче зображення cnx software

Задіяний чіп i.mx 8m mini з чотирма обчислювальними ядрами arm cortex a53, що функціонують на тактовій частоті до 1,8 ггц. Є додаткове ядро cortex-m4, а за обробку графіки відповідає контролер vivante. Об’єм оперативної пам’яті lpddr4 може становити від 1 до 4 гбайт.

Рішення виконано у форматі raspberry pi. Доступні чотири порти usb type-a, роз’єм usb type-c, інтерфейс hdmi 1.4 з можливістю виведення зображення у форматі 4к, стандартне 3,5-міліметрове аудіогніздо.

В оснащення входить контролер gigabit ethernet з відповідним роз’ємом для підключення мережевого кабелю. Опціонально може бути встановлений модуль з підтримкою бездротового зв’язку wi-fi і bluetooth 4.1.

Плата має розміри всього 85 × 56 мм. Є 40-контактний роз’єм gpio, сумісний з raspberry pi. Йдеться про випуск версій з діапазоном робочих температур від 0 °c до 95 °c і від -40 °c до 105 °c.