Офіційно: ігри з nintendo 64 стануть доступні передплатникам nintendo switch online – з’явилися деталі

28

На презентації nintendo direct компанія nintendo підтвердила інформацію про розширення мережевого сервісу nintendo switch online іграми з консолі nintendo 64 . Для доступу до них поточні активні користувачі повинні будуть підписатися на”пакет розширення”. Вартість послуги буде розкрита пізніше. Система запуститься наприкінці жовтня 2021 року .

Крім класики nintendo 64, “пакет розширення” запропонує хіти з 16-бітної консолі mega drive від компанії sega . На старті передплатники отримають 9 ігор з nintendo 64 і 14 ігор з mega drive, серед яких такі гучні релізи, як the legend of zelda: ocarina of time , sin&punishment , super mario 64 , star fox 64 і ecco the dolphin . Більш того, деякі з них будуть підтримувати мережевий і локальний мультиплеер.

Згодом лінійка буде розширюватися. Наприклад, nintendo вже підтвердила, що додасть до каталогу the legend of zelda: majora’s mask , f-zero x і paper mario . Тут також з’явиться banjo-kazooie від студії rare , яка сьогодні належить корпорації microsoft .

Одночасно з розширенням nintendo switch online в продаж надійдуть контролери для switch у формі геймпадів nintendo 64 і mega drive. Їх зможуть купити тільки передплатники мережевого сервісу в офіційних магазинах nintendo, але не в росії – поки контролери заявлені тільки для японського і західних ринків.