Огляд про гироскутере

12-9-2018

Обзор о гироскутере
Сучасний гироскутер, або сігвей, – порівняно новий транспортний засіб, який все частіше з’являється в Україні . Він являє собою самобалансирующееся пристрій з двома колесами. Поперечна планка сігвея не тільки служить майданчиком для ніг, але і вміщає в себе всю електроніку і рушійні елементи. Тому гироскутеры дуже компактні: мабуть, на сьогоднішній день це наймініатюрніший засіб пересування. Повсюдно поширені пункти прокату міні-сігвеях. Але варто купити гироскутер в особисте користування, щоб швидко пересуватися по місту, насолоджуючись рухом і ловлячи здивовані погляди перехожих.
Також хочемо вам порекомендувати продолжение тут
Гироскутер (міні-сігвей) складається з корпусу, коліс, двох моторів і гіроскопічних датчиків з керуючим пристроєм. Живлення відбувається від литийионного акумулятора, заряду якого вистачає на 15-20 кілометрів. У гироскутере може бути скільки завгодно опцій, що впливають на ціну, – пульт, дисплей, динаміки, освітлювальні прилади і т. д. Важливий показник, на який варто звернути увагу, – розмір коліс. Від цього залежить максимальна швидкість сігвеях, комфорт при їзді та ін. Так, назва «гироскутер » означає, що модель має 10-дюймовими колесами.
Керувати гироскутером дуже просто. Треба встати на платформу і злегка натиснути носками на передню частину, щоб пристрій почав рух. При тиску на п’яти сігвей включає задній хід, а при перенесенні центру ваги вправо або вліво робить поворот. Кожна половина гироскутера має власний датчик, тому вони управляються незалежно один від одного. Маневреність сігвея залежить від того, скільки зусиль прикласти до платформи, наскільки різко здійснювати рухи і т. д.
гироскутера залежить від характеристик: чим більше опцій має пристрій, тим вище вартість. Моделі, представлені в каталозі, здатні розвивати швидкість до 10-12 км/год і витримувати вагу дорослої людини. Скільки коштує гироскутер, зазначено в кожній картці товару.
Ми пропонуємо купити гироскутер Скільки часу знадобиться на оформлення заявки? Зовсім трохи. Замовити гироскутер просто: варто лише заповнити електронну форму на сайті. Купити сігвей можна і за допомогою оператора, набравши безкоштовний номер гарячої лінії. Сучасний гироскутер може стати Вашим вже найближчим часом.