Олдскульний екшен-платформер steel assault побачить світ в кінці місяця

26

Видавництво tribute games і студія-розробник zenovia interactive анонсували точну дату виходу свого олдскульного постапокаліптичного екшен-платформера під назвою steel assault.

Джерело зображень: tribute games

Нагадаємо, історія steel assault почалася в січні 2015 року з успішної краудфандингової кампанії на сайті kickstarter. Розробка просувалася своєю чергою, і восени 2020-го проект під своє крило взяла tribute games.

Як стало відомо, steel assault надійде в продаж вже 28 вересня поточного року для pc (steam) і nintendo switch. Незважаючи на близькість релізу, передзамовити проект можливості поки немає.

Події steel assault розгорнуться в 2040 році. Головний герой-боєць опору таро такахасі-відправляється мстити диктатору, який захопив владу над постапокаліптичною америкою.

Розробники прагнуть подарувати користувачам steel assault ігровий досвід аркадних автоматів зразка 90-х років, але при бажанні геймери зможуть знизити складність (на вибір буде кілька режимів).

Steel assault навмисно виконана у форматі 4:3

Крім іншого, в steel assault обіцяють динамічну бойову систему з набором «стильних прийомів і купою ворогів з босами», а також графіку в 16-бітному стилі (на зорі проекту автори надихалися представниками 8-бітної епохи).

Zenovia interactive — невелика незалежна студія, розташована в нью-йорку і заснована в 2019 році керівником розробки steel assault шрі канканахаллі (sri kankanahalli).