Оновлення hydroneer приносить творчий режим і багато іншого

21

Вийшло нове оновлення hydroneer , в якому з’явилося багато цікавих нових функцій. Хоча це не найбільше майбутнє оновлення 2.0, ви отримуєте новий творчий режим, деякі зміни в риболовлі і абсолютно новий дорогоцінний камінь, а також багато іншого.

По-перше, це оновлення додає творчий режим, який включає ряд модифікаторів ігрового процесу, покликаних допомогти вам створювати речі без будь-яких обмежень. Ви можете вкрасти будь-які предмети в грі, скопіювати і знищити що завгодно, а також підібрати і кинути все, що захочете. Щоб ви не думали, що пересуватися в творчому режимі буде складно, ви також можете літати.

Також з’явився новий супер-рідкісний камінь онікс з шансом появи 0,1%. Риболовля була розширена за рахунок нових вудок і великої різноманітності риби, яку можна зловити в обмін на нові вудки, або її можна приготувати. Рибальський горщик був оновлений, і тепер є нова стійка для зберігання ваших вудок. Це повинно зробити риболовлю в hydroneer більш приємною в цілому. Нарешті, ви помітите деякі незначні зміни в ігровій механіці. Гірські шоломи автоматично включаються, коли ви їх надягаєте, і вимикаються при знятті. Транспортні засоби тепер повідомляють вам, що ваш резервуар порожній, і три предмети були видалені: стара вудка, риба і чоботи.

Hydroneer-це гра-пісочниця, мета якої-побудувати шахту з матеріалів, які ви знайдете. У вас буде доступ до ряду інструментів, механізмів і структур, які допоможуть вам досягти своєї мети, і ви зможете вирішити, де ви хочете побудувати свою базу, досліджуючи світ і виявляючи запаси ресурсів. Якщо вам подобаються ігри з будівництва бази і розслаблююча атмосфера, то вам повинна сподобатися ця гра.