Оптичний приціл з іі перетворює гвинтівку на зброю майбутнього [відео]

27

Ізраїльська компанія elbit systems представила оптичний приціл нового покоління. Він заснований на технологіях штучного інтелекту і здатний улучшітьтактіко-технічні характеристики штурмових гвинтівок. З його допомогою можна стріляти навіть з-за рогу.

Assault rifle combat application system (arcas) наділяє аналогову гвинтівку характеристиками, які зазвичай можна побачити у фільмах. Приціл кріпиться до зброї, дозволяючи оперувати масою корисної інформації в реальному часі. При цьому за обробку і прорахунок отвечаетпродвинутый алгоритм.

Дані безпосередньо передаються солдату, а управління здійснюється за допомогою джойстика або графічного інтерфейсу. Виробник заявляє, чтовсе це дозволить не тільки коригувати постріл виходячи зі швидкості вітру і висоти до мети, але і стріляти з-за рогу і від стегна.

Arcas поставляється в двох конфігураціях. Це може бутиприцел з тепловізором або пристрій для взаємодії з об’єктами при слабкомосвітленні. Завдяки наявності відкритої платформи arcas зможе запускати сторонні додатки в залежності від вимог замовника.