Опубліковано новий трейлер гри mario party superstars

25

Компанія nintendo опублікувала новий трейлер гри mario partysuperstars. Крім основного режиму, в якому повернуться кількакласичних ігрових дощок епохи nintendo 64, включаючи дрімучий ліс, тропічний архіпелаг йоші і країну страху, в mario partysuperstars з’явиться розділ гора міні-ігор, де можна змагатися в грі «на вибування» або грати з друзями і рідними в спільноммультіплеере «командна гра». У всіх ігрових режимах тепер можнаграти онлайн.

Суперзірки, увага! спробуйте п’ять класичних ігрових досокіз епохи nintendo 64 і 100 різних міні-ігор в mario partysuperstars для nintendo switch.

суперзіркова колекція класичних ігрових дощок nintendo64 нова глава mario party вразить вас п’ятьма класичними ігровимидосками з ігор mario party часів nintendo 64. Мчитеся наввипередки з суперниками між квітів і солодощів і збирайте монетки на торті піч, ігровій дошці з найпершої гри marioparty. Надійніше ховайте монетки, поки не з’явився монетний лучбоузера на орбітальній станції. Ситуація в mario party можетпоменяться в одну мить, так що завжди будьте напоготові. До речі, веті та інші режими можна грати онлайн!

100 класичних міні-ігор з ігор для nintendo 64 і nintendogamecube! спробуйте суперзіркову колекцію міні-ігор з самих різних розділів. Збирайте монетки і зірки в режимі настільної гри,тренуйтеся у вільному режимі і спробуйте залишитися последнимигроком у випробуваннях «грибний мікс» або «повторюємо за скромнягою».у всіх міні-іграх є управління кнопками, тому можнаграти на контролері joy-con, а можна переключитися на контролерnintendo switch pro або nintendo switch lite.

грайте з близькими і далекими суперзірками влаштуйте вечірку де завгодно і коли завгодно на одній консолі, в режимі онлайн або онлайн. Матчі з друзями в режимі настольнойігри зберігаються після кожного ходу, тому в будь-який момент можносделать перерву і продовжити гру пізніше. Відправляйте ігрокамнаклейкі, щоб підтримати або подражнити їх. Всі режимиподдержівают онлайн-мультиплеер, і можна зіграти з друзями внесколько міні-ігор або влаштувати цілий ігровий марафон на 30 ходів.де б ви не знаходилися, ви зможете відчути солодкий вкуспобеди (а заодно поцупити пару зірок у своїх суперників).

Mario party superstars вийде на nintendo switch 29 жовтня 2021года.