Опубліковано релізний трейлер гри beyond a steel sky

38

У зв’язку з виходом гри beyond a steel sky на playstation 5, xboxseries, playstation 4, xbox one і nintendo switch видавець microidsі студія revolution software опублікували релізний трейлер.вартість гри в playstation store становить 2849 рублів, в microsoft store — 40 доларів, ав eshop — 2 999 рублів. Раніше грала в червні 2020 року в apple arcade, а в липні 2020 року — на pc вsteam.

Довгоочікуване продовження культової класики beneath a steel sky отчарльза сесіла, творця серії broken sword, і дейва гіббонса, ілюстратора легендарного графічного роману»хранителі”.

Ваше ім’я-роберт фостер. В результаті нападу був викрадений автомобіль. Ви пообіцяли повернути його. Слід йде все далі і далі від громади пустельних кочівників, поки нарешті не приводить вюніон-сіті, один з останніх оплотів цивілізації в понівеченому світі.

Неприступна фортеця, справжня утопія, в якій люди щасливо живуть під невсипущим наглядом штучного інтелекту. Але так лівсе добре насправді?

Beyond a steel sky представляє з себе кіберпанковий трилер схарактерним гуморком. Розгадуйте головоломки, стежте задинамічним сюжетом і пам’ятайте, що кожне ваше рішення спричинить наслідки.

Ключові особливості:

  • світ. Світ гри постійно змінюється: у кожного персонажа своя мотивація, і на кожного з них герой може вплинути.унікальний хакерський інструмент відкриває безліч возможностейдля вирішення кожного завдання.
  • сюжет. Незмінно актуальні теми: контроль над суспільством, стеження, ші та кіберпанк. Крім того, у нас є неймовірно жахливий антагоніст.
  • головоломки. Всі завдання гармонійно вплетені в ігровий процес і забезпечують повне в нього занурення.
  • візуал. Стилізований під комікси світ від легендарного дейва гіббонса.