Опубліковано трейлер і названа дата релізу збірки ремастерів grand theft auto

27

Компанія rockstar games розмістила дебютний геймплейний трейлер збірки ремастерів grand theft auto: the trilogy – the definitive edition.

Стало також відомо, що його реліз відбудеться 11 листопада поточного року на комп’ютерах, а також приставках ps4, xbox series x/s, ps5, xbox one і nintendo switch, але тільки в цифровому форматі. На фізичних носіях трилогія з’явиться 7 грудня, а на мобільних пристроях – у першій половині наступного року.

Компанія також відкрила попередні замовлення на збірку. Пк-версію можна купити за 4,3 тисячі рублів. Відзначається, що ремастери розроблені на базі движка unreal engine, проте графіка була оновлена не повністю. Найсильніше змінилося освітлення і система відображень.

Розробники зі студії rockstar dundee також переробили управління і карту, дозволивши тепер ставити на ній маркери. Була доопрацьована система прицілювання. На pc-версії з’явиться підтримка технології dlss від nvidia. У мережі також опубліковані нові скріншоти, з якими можна ознайомитися вище.