Пакет технологій Yandex SpeechKit буде продаватися за кордоном

115

Від автора: Яндекс збирається продавати свої «мовні технології» за кордоном. Представники компанії вже ведуть переговори з потенційними покупцями з кількох країн Європи і США. Планується, що укладення перших контрактів відбудеться в наступному році.

Вітчизняний пошуковик займеться просуванням своїх мовних технологій за кордоном. Як розповів представник Яндекса Денис Філіппов, компанія вже почала переговори з кількома іноземними покупцями. Очікується, що підписання контрактів може відбутися в 2017.

Філіпов зазначив, що виведення програмних продуктів такого типу на зарубіжний ринок може зайняти від півроку до 2 років. На даному етапі головним завданням Яндекса є укладення кількох міжнародних контрактів для складання бізнес-кейсу. У майбутньому це дозволить Яндексу зайняти вагому частку іноземного ринку мовних технологій.

При розгортанні свого продукту (Yandex SpeechKit) маркетологи компанії орієнтуються не на певні країни, а на побажання клієнтів. Тобто в залежності від географічної локалізації бізнесу майбутніх партнерів.

Розробники Яндекса працюють над впровадженням у пакет технологій ще кількох європейських мов. Зараз Yandex SpeechKit підтримує російська, англійська, турецька та українська. Швидше за все, до цих мов додадуться німецька, іспанська та французька.

Yandex SpeechKit являє собою набір мовних технологій. Вперше він був представлений компанією в 2013. Зараз на його основі розгорнуті пошуковий, картографічний і навігаційний сервіси Яндекса.