Патч 1.1.0 i для pathfinder: wrath of the righteous покинув бета-тест

28

Розробники рольової гри pathfinder: wrath of the righteous поспішили повідомити, що велике оновлення 1.1.0 i переступило стадію бета-тестування і стало доступно для всіх гравців. Ми писали про цей патч у минулому примітці. Ще минулого тижня стало зрозуміло, що це дуже велике оновлення, що вносить позитивні зміни в численні аспекти гри.

Через величезний список змін вмістити весь “патчноут” в інтерфейсі повідомлень steam не вийшло, авторам навіть довелося розміщувати текст в документі google docs.

Виправлень у великому оновленні 1.1.0 i дійсно зосереджено багато. Автори pathfinder “перелопатили” безліч квестів, внесли зміни в поведінки камери на деяких локаціях, спустили на землю деякі моделі (раніше вони буквально висіли в повітрі), виправили дещо в системі видачі досягнень, оптимізували відображення ефектів від заклинань, «причесали» інтерфейс і багато чого іншого зробили.

В найактуальнішому повідомленні від owlcat games згадуються також наступні правки:

  • покращено візуал і продуктивність безлічі локацій;
  • покращено візуал безлічі персонажів;
  • виправлені різні неточності в реактивності на вибори гравця, наприклад, поява якихось персонажів там, де їх бути не повинно;
  • поліпшена робота верхової їзди в походовом режимі і виправлений ще один баг з ривком;
  • в інтерфейсі тепер простіше розрізнити, які сувої гравець може вивчити;
  • хрестовий похід зазнав безліч поліпшень, зокрема тепер можна керувати арміями з інтерфейсу хрестового походу (зі штабу).

Pathfinder: wrath of the righteous надійшла в продаж на pc (steam, gog і epic games store) на початку вересня. На консолях дана рольова гра з’явиться 1 березня майбутнього року. У магазині valve у проекту від owlcat games є 81 % рейтингу на підставі понад 8,7 тисячі відгуків.