Pegatron почне випускати обладнання для приватних мереж 5g

18

Мережі 4g традиційно будувалися на закритій інфраструктурі, тому новачкам було дуже складно пробитися на ринок профільного обладнання. З появою мереж 5g, які спираються на відкриту архітектуру o-ran, нові гравці з нетерпінням готуються до переділу ринку. Pegatron, більш відома як контрактний виробник мобільних пристроїв apple, має намір спробувати свої сили на ринку обладнання для мереж 5g.

Джерело зображення: microsoft

Цим напрямком, як зазначає nikkei asian review, компанія pegatron зацікавилася ще в кінці 2019 року. У розробку обладнання для приватних мереж 5g вже вкладено $36 млн, а штат компанії посилено 200 фахівцями даного профілю. Починати освоєння ринку компанія має намір з сегмента приватних мереж 5g, оскільки відповідне обладнання дещо простіше в обслуговуванні та налаштуванні, та й конкуренція з боку визнаних лідерів ринку в даному випадку нижче.

Pegatron вже вдалося в альянсі з microsoft представити базові станції для мереж 5g, які дозволяють забезпечувати зв’язок в умовах стихійних лих, коли пошкоджена стаціонарна інфраструктура. Для обміну інформацією такі базові станції можуть використовувати низькоорбітальне угруповання супутників.

Власне обладнання для мереж 5g тайванська компанія використовує на підприємстві в тайбеї, а також на території готелю в японській столиці. Останній майданчик покликаний демонструвати можливості подібного обладнання і залучати потенційних клієнтів до нового виду продукції pegatron. В цілому, американські санкції проти huawei, яка вважається лідером ринку обладнання для мереж 5g, створюють сприятливі умови для виходу в сегмент нових виробників.