Перші смарт-годинники google можуть бути представлені в наступному році

40

Команда творців апаратних продуктів компанії google в останні роки розширює свою сферу діяльності. Вже були випущені навушники, пристрої розумного будинку, смартфони, ноутбуки. На цьому вони зупинятися не збираються. З’явилася інформація, згідно з якою google розробляє смарт-годинник і вони повинні бути представлені в наступному році.

В даний час основна робота ведеться над програмним забезпеченням розумних годин. Удосконалюється операційна система wear os, на основі якої пропонують свій годинник сторонні виробники. Зокрема, на цій платформі стала випускати годинник samsung.

Пристрій google зараз відомо під кодовою назвою rohan. У продаж годинник може надійти з ім’ям на кшталт pixel watch або pixel wear, хоча поки це тільки здогади.

Якщо говорити про зовнішній вигляд, business insider і techspot чекають круглого екрану, можливо без рамок. Більшість смарт-годин круглі, за винятком найбільш популярних apple watch.

У виявленому документі сказано, що google хоче зробити годинник придатними для 90% користувачів. Це означає різні розміри годин під різні зап’ястя.

Як завжди, серед функціональних можливостей фігурують відстеження медичних показників і фізичної активності. Співробітники google вже проводять тестування годин, щоб знайти слабкі місця для їх поліпшення. Поки до числа цих недоліків відносяться невисока швидкість підзарядки і автономність.

Останній показник для годин вкрай важливий, тому в нинішньому стані вони в продаж надійти не повинні. У розробників є час до кінця наступного року, щоб виправити наявні недоліки.