Перший 5G смартфон від Huawei буде представлений в червні 2019 р.

233

Huawei хоче випередити інших виробників смартфонів з Android, представивши перший пристрій з підтримкою 5G мереж.

Китайський гігант розкрив трохи більше деталей про свої плани в цьому сегменті під час MWC Shanghai 2018. Завдяки їм ми розуміємо, що в червні наступного року ми побачимо смартфон з 5G від бренду Huawei. Поточне заяву можна розглядати як доказ того, що Mate 30 не буде першою моделлю з технологією 5G.

Згідно поточної інформації, наступний флагман компанії буде показаний вперше восени 2019 р. Прем’єра перших пристроїв з мережами 5G прискорить появу більшої кількості додатків з віртуальною і доданої реальністю. Huawei бачить велике майбутнє в еволюції вищезазначених технологій і хоче стати світовим лідером в їх популяризації в індустрії. Інші відомості про характеристики майбутнього смартфона поки невідомі.

Нагадаємо, що першим процесором компанії, який підтримує 5G мережі, буде Kirin 1020. Ця архітектура знайде місце в таких смартфонах високого класу від Huawei. Також очікується, що компанія представить додаткові рішення для мереж 5G ще до кінця першого кварталу 2019 р. Є всі підстави вважати, що найбільшою інновацією в мобільній індустрії в наступному році буде технологія 5G, і Huawei буде грати ключову роль у розвитку цих процесів.

Джерело: http:///