Підсумки esl pro league s14: легенда про intel grand slam, navi і 1 мільйон доларів

85

Navi – чемпіони!

Почнемо з солоденького. Хейт і недавні жарти над natus vincere швидко припинилися, коли вони почали виступ на мальтійському турнірі, винесли всіх опонентів і заробили мільйон доларів зверху за перемогу в intel grand slam. Хлопці проїхалися катком по всіх своїх суперників, оступившись тільки в матчі проти big в груповій стадії.

Проте стадія плей-офф була валідольною. “народжені перемагати” ледь не покинули турнір у півфіналі-серія проти heroic виявилося дуже спекотною, особливо nuke. El classico 2020 було дуже близьким, але navi забрали собі фінал з рахунком 3:2. Разом з ним вони забрали титул і мільйон доларів за перемогу в inter grand slam. Вітаємо!

V for victory

Французи з vitality виконали дуже хорошу роботу над собою. Протягом усього року вони були десь позаду топових команд, а зараз нарешті намацали свою гру. Вже краще пізно, як то кажуть. Zywoo вже однозначно не буде кращим гравцем цього року, але бачити, що vitality повернулися, це хороший знак. Фінал був дуже близьким, і наступного разу французи підготуються краще.

Данські герої

За кілька місяців heroic стали найскандальнішою командою в cs:go. Пильна увага спільноти не завадила хлопцям виступити більш ніж гідно. Вони не дали пройти astralis в плей-офф-це багато чого коштує. У плей-офф вони майже знищили navi, але трохи не пощастило. Саме везіння їм не вистачило-сили були рівні. Удачі данцям і перемог!

Gambit, ви чого?

На цей турнір gambit esports йшли одними з головних фаворитів, і все було дуже навіть добре. У груповій стадії вони програли nip, і це виглядало як випадковість. Але вона мала дуже серйозні наслідки. У плей-офф gambit потрапили відразу в чвертьфінал на правах переможців групи. Іііі… Відразу звідти вилетіли! програли вони team vitality, яких повинні були виносити вперед ногами. Що ж, це сумна помилка, але gambit ще повернуться. Ми знаємо цих хлопців.

Що з снд?

Наш регіон на турнірі представляли 6 команд: navi, entropiq, gambit, forze, team spirit і virtus.pro. Якщо з першими двома все добре, то ось spirit, forze і vritus.pro виглядають сумно. “дракони” відлетіли у своїй групі 1:4, перемігши лише американців bad news bears. А ви знаєте, що зараз відбувається з американським cs: go.

Virtus.pro відчували себе трішки краще і змогли віджати аж 2 гри! все одно дуже сумно. Такими темпами в цих командах скоро можуть відбутися серйозні зміни. Якщо про vp ми в курсі, то чого чекати в spirit? пишіть в коментарях.

Перед esl pro league entropiq забрали собі malta vibes. Початок був багатообіцяючим…

Entropiq йшли на esl pro league як темні конячки. Так вони і виступили. Перемогли бідних furia і team one. Хлопці діми хуча не є криптонітом бразильських команд, але що є, тобто. Шкода, звичайно, адже вони повинні були грати на рівних з team liquid і nip, а не програвати їм 0:2.

Forze ж добре показали себе в груповій стадії, але в плей-офф не змогли впоратися з ence. Ence, карл! фіни зараз на зльоті, безумовно, але forze повинні були їх проходити. Що ж, трохи не вийшло, а шкода.

Og тягнуть!

Незрозуміло, але факт! команда, яку багато хто називав мертвонародженою, змогла стати серйозною топ-командою. Всього-то знадобилося дві заміни. У своїй групі вони здолали всіх, хоча фаворитами вони не були. 5: 0-це дуже потужно. Стадія плей-офф хлопцям давалася зі змінним успіхом. Вони перемогли nip, але програли team vitality. І не сказати, що vitality були сильнішими, але сталося, що сталося. Такими темпами нас чекає нова тир-1 команда.

Коротко про інших учасників:

  • faze 8>–>- могли б зіграти краще. Тепер хлопцям належить дуже жорсткий iem fall, на якому вирішиться доля їх путівки на мейджор.
  • team liquid – останній топ-тир представник na cs: go відчуває себе трішки краще. Про успіхи рівня 2019 не йде й мови, але хлопці на плаву.
  • fnatic – 3: 2 з замінами – дуже хороший результат. Якщо alex буде далі працювати з командою, то їх чекає цікаве майбутнє.
  • ence – випадково чи ні, але ця команда виступила добре. Сподіваємося, що і далі у них все буде на такій хвилі.
  • g2 esports 8>–>- ну, 0: 5-це сильно, пацани. Відлетіти на турнірі без єдиної перемоги… Острах. Але ж вони були у фіналі кельна в цьому році. Niko зіграв у короткостроковій перспективі.

Про решту команд зараз зовсім нічого говорити. Cs: go переживає не найкращі часи, коли інтерес до гри підігрівають дві–три команди. У справжньому топі знаходиться дуже мало команд, а інші просто намагаються їм наслідувати в плані тактик. Хочеться сподіватися, що gambit не спіткає доля team liquid 2019, коли вони вигравали все в першій половині року, а потім сіли на рейки дикого спаду. Подивимося, що буде на мейджорі, але перед цим нас чекає ще кілька турнірів. Вітаємо navi і тримаємо кулачки за gambit та інші снд-команди.