Підводні машини з’явилися у франшизі до “форсажу 10»

12

Час йде » але шалено популярна франшиза universal” форсаж ” все так же продовжує виводити видовище на нові рівні. Колись присвячена вуличним гонкам, серія не боїться рухати межі того, у що може повірити глядач, демонструючи масштабні екшен-сцени, завдяки яким, зокрема, фільми стали хітами.

Необхідність перевершити те, що робили попередні частини франшизи, спонукала творців нових фільмів завжди шукати нові творчі способи придумування трюків з використанням автомобілів. Нещодавно » форсаж 9 ” зробив те, що багато фанатів чекали роками – відправив персонажів і машини в космос, нехай і ненадовго. Впровадження різних технологій допомогло франшизі досягти багатьох вражаючих моментів. Але тепер, частиною канону стали і автомобілі, здатні занурюватися під воду.

В останні роки франшиза « форсаж » отримала розширення на малих екранах за допомогою анімаційного спін-оффу від netflix – « форсаж: шпигуни-гонщики ». Шоу продовжило розвиток всесвіту, представивши різні захоплюючі технологічні скачки, включаючи невидимі авто в четвертому сезоні. П’ятий сезон “шпигунів-гонщиків ” йде по стопах ” форсажу 9 », досліджуючи нові куточки всесвіту. У якийсь момент тоні і вся його команда виявляють, що їхні автомобілі, які належать секретній організації містера ніхто і міс ніде, можуть пересуватися під водою. Це важливе відкриття для персонажів і франшизи в цілому, оскільки вона наближається до свого фіналу, що складається з двох фільмів – « форсаж 10 » і « форсаж 11 ».

Тепер, коли підводні автомобілі є частиною канону ” форсаж “, є ймовірність, що вони будуть використані в майбутній десятій частині. Тоні торетто і його товариші можуть не з’являтися у фільмах на великому екрані, але, як їм, так і команді вдома допомагає одна і та ж організація. Було б цікаво подивитися на підводні екшен-сцени в ” форсажі 10 ».