Після оновлення Messenger Platform зявився новий інструментарій

250

Від автора: Facebook розширив набір засобів, доступних для розробників у Messenger Platform. А також запустив спеціальний блог, у якому будуть публікуватися матеріали про тонкощі використання даної програмної платформи.

Спеціалізована платформа месенджера Facebook для розробників поповнилася кількома новими засобами. Серед них:

«Призупинення» бота – можливість реалізації в інтерфейсі функції уповільнення відправки повідомлень ботом під час ведення діалогу.

Підтримка нових форматів контенту – нова версія Messenger Platform підтримує передачу аудіо і відеоматеріалів, документів і зображень. При цьому вся прикріплена до повідомлень мультимедийка автоматично програється в месенджері.

Можливість прив’язки клієнтських акаунтів – бренди можуть здійснити прив’язку акаунтів клієнтів до свого бізнес-профілю в сервісі.

Спеціальне меню – з його допомогою в інтерфейсі можна розмітити до 5 команд, призначених для взаємодії з ботом.

Динамічні відповіді – з допомогою динамічних кнопок можна надсилати користувачам швидкі відповіді на часті запитання.

Рейтинги – інструмент призначений для отримання вибіркової оцінки у вигляді зірочок. Усі виставлені оцінки для ознайомлення доступні лише авторам програми.

Про відкриття доступу до Messenger Platform для сторонніх розробників Facebook вперше повідомив навесні минулого року. Зараз на базі платформи розгорнуто понад 11 тис. різних ботів. Крім цього запущений спеціалізований блог, присвячений розробці програми Messenger Platform.