Плагін для редагування тексту WordPress

230

Від автора: вітаю вас, друзі. Дану статтю я вирішив назвати Плагін для редагування тексту WordPress. Як ви розумієте, це буде плагін, який допоможе нам редагувати текст на WordPress, тобто працювати з редактором в WordPress.

При створенні нової статті або сторінки WordPress вже пропонує нам візуальний редактор, який підійде в більшості випадків. Ось як він виглядає в WordPress за замовчуванням:

Плагін для редагування тексту WordPress

Як бачимо, функціонал його небагатий. Однак, як зазначалося вище, для більшості випадків цих можливостей вистачає. Але, як ви розумієте, людині завжди мало, завжди хочеться чогось більшого. І це нормально Плагін для редагування тексту WordPress

Так і у випадку з редактором. Коли-небудь цілком може настати момент, коли вам буде не вистачати чогось і ви задастеся питанням: як же мені редагувати текст? як його оформити?

У цій ситуації вам допоможе плагін, що розширює можливості стандартного редактора і дозволяє редагувати текст так, як вам треба. Знайомтеся, це плагін TinyMCE Advanced. Він включає в себе десятки різних можливостей для редагування тексту, буквально на будь-який смак і колір.

Як завжди, починаємо з пошуку плагіна.

Плагін для редагування тексту WordPress

Перший же знайдений плагін в моєму випадку — наш. Давайте встановимо і активуємо його. Власне, цього достатньо, щоб плагін заробив і ми змогли користуватися просунутими можливостями редагування тексту. Давайте поглянемо на новий редактор.

Плагін для редагування тексту WordPress

У нас з’явилося набагато більше іконок на панелі редактора. Також над панеллю з іконками є меню редактора, в пунктах якого згруповані його можливості.

Погляньмо на налаштування плагіна, вони знаходяться в меню Налаштування — TinyMCE Advanced.

Плагін для редагування тексту WordPress

Особливо тут і пояснювати нічого не потрібно, оскільки плагін русифікований і все має бути зрозуміло. Наприклад, ми можемо включити або вимкнути меню редактора, можемо додати нових кнопок на панель редактора і т. д. Спробуйте погратися з настройками, щоб налаштувати редактор на свій смак.

На цьому дану статтю можна завершувати. Як бачимо, корисний плагін та однозначно може стати в нагоді вам, особливо якщо ви пишете багато статей на сайті. Якщо ви хочете познайомитися з іншими корисними плагінами, тоді рекомендую вам подивитися уроки нашого курсу для новачків — WordPress-учень. На цьому у мене все, удачі!