Попит на китайські мобільні процесори unisoc злетів більш ніж в два рази-допомогла huawei

94

Аналітична компанія counterpoint technology market research зафіксувала різке зростання попиту на процесори unisoc (раніше — spreadtrum) для мобільних пристроїв. За рік відвантаження чіпів цього розробника збільшилися більш ніж в два рази.

Тут і нижче зображення counterpoint

У першій чверті минулого року unisoc контролювала приблизно 4,8% глобального ринку процесорів додатків для смартфонів. У другому кварталі 2020-го частка компанії скоротилася до 4,4% на тлі ослаблення ринку в цілому в умовах пандемії.

За результатами першого кварталу поточного року частка unisoc піднялася до 7,1 %, а в другій чверті 2021-го досягла 8,4 %. Очевидно, частково цьому сприяло зниження поставок процесорів huawei hisilicon в умовах санкцій з боку сполучених штатів.

В цілому, як зазначається, відвантаження мобільних процесорів unisoc за підсумками першої половини поточного року злетіли на 122% в порівнянні з першими шістьма місяцями 2020-го.

У минулому кварталі unisoc посіла четверте місце в рейтингу провідних постачальників мобільних процесорів. У так званому «відкритому» сегменті (без урахування apple) компанія unisoc вийшла на третю позицію. Найбільшими гравцями галузі залишаються qualcomm і mediatek.