Порада: підключіть RSS-канали WordPress до соціальних мереж

252

Від автора: у відображення вашої активності в соціальних мережах на сайті є величезні переваги. Це розкриває вас з боку авторитетного експерта, а також показує вашим читачам, що ви активний учасник в своїй категорії. Найкраще те, що відображення активності в соціальних мережах в WordPress не становить праці.

Щоб показувати активність з соціальних мереж сайт, вам доведеться парсити RSS-канал вашого облікового запису. У цьому вам допоможуть вбудовані в WP бібліотеки SimplePie і FeedCache, завдяки яким можна викликати дуже просту функцію fetch_feed. В WordPress Codex ви знайдете дуже корисний шматок коду, а в цій статті ми покажемо вам весь процес, як знайти і розпарсити канал.

Крок 1: Знайдіть свій канал соціальної мережі

Спершу необхідно знайти свій RSS-канал в соціальних мережах. Ми розглянемо 3 популярних соціальних мереж: Facebook, Twitter і Reddit.

Для Facebook: Виконайте все, що сказано за посиланням і з допомогою Zapier витягайте RSS-новини з будь-якої сторінки Facebook.

Для Twitter: Витягнути стрічку можна з допомогою TwitRSS.me.

Для Reddit: Reddit можна отримати пряме посилання на ваш RSS-канал. Просто вставити ваше ім’я користувача посилання: https://www.reddit.com/user/YourUsernameHere/.rss

Крок 2: Парсите канал і переглядайте новини на сайті

Тепер ми скористаємося функцією fetch_feed і будемо витягати RSS-новини і показувати їх в будь-якому місці на сайті. WordPress.org люб’язно надав нам код:

get_item_quantity( 5 );
// Створюємо масив всіх новин, починаючи з 0 (перша новина).
$rss_items = $rss->get_items( 0, $maxitems );
endif;
?>

Код вище генерує 5 посилань, всі посилання це ваші останні дії в соціальних мережах. Якщо ви створили 5 постів на Reddit, то посилання буде вести до цим постам. Скопіюйте цей код у файл sidebar.php. І не забудьте змінити «example.com» на ваш RSS-канал. Залишилося, щоб код заробив.

Наприклад, ви хочете показувати стрічку в сайдбарі. Для цього зайдіть в панель адміністратора в Appearance потім Editor. Там ви побачите список .php файлів, вам потрібен файл sidebar.php – клікніть на нього. Вставте код вище і оновіть файл. Все, тепер в сайдбарі показуються останні дії з соціальних мереж.

Висновок

Це простий і гнучкий метод відображення активності в соціальних мережах на вашому сайті. За бажанням код можна змінити, а також вставити в інші файли .php. Хоча багато хто вважає RSS застарілим, це все ще потужний засіб, з допомогою якого можна тримати користувача в курсі вашої активності.