Пошукові роботи не розуміють хештеги, зазначені в URL

258

Від автора: велика частина сучасних пошукачів не індексує веб-сторінки, URL-адреса яких включає в себе хештеги. Про це повідомив Джон Мюллер, представник Google, відповідаючи на питання вебмайстрів.

Як розповів Джон Мюллер (інженер відділу якості пошуку Google) у своєму коментарі, залишеному на сторінках спеціалізованого форуму для вебмайстрів, більшість сучасних пошукачів «не сприймають» хештеги. Тому пошукові сервіси не індексують ті веб-сторінки, URL яких вони присутні.

Один з учасників форуму попросив фахівця Google роз’яснити ситуацію. Вебмастер розповів, що в URL-адресах його ресурсу містяться «#». Швидше за все, з-за цього деякі сторінки сайту не індексуються пошуковими системами. Крім цього він повідомив, що для побудови ресурсу використовуються фреймворк Angular.js і Django. Також вебмастер попросив Мюллера «підібрати найбільш оптимальний варіант для вирішення даної проблеми.

Джон зазначив, що найчастіше пошукові сервіси «не розуміють» знак хештег адреси веб-сторінок, і з-за цього їх вміст не індексується. Щоб вирішити дану проблему Мюллер порадив при використанні Angular.js включати html5Mode(). Це дасть можливість застосовувати звичайні адреси URL, а також отримати доступ до історії через History API.