POSTOPLAN – ефективний безкоштовний сервіс для професійного бізнесу

10-31-2019

Завдяки стрімкому зростанню популярності соціальних мереж, яке постійно спостерігається останні декілька років не тільки в Україні, а і по всьому світі, виникає необхідність використання онлайн-сервісу для відкладених постів — POSTOPLAN. Інноваційна технологія управління соціальними мережами та месенджерами допомагає підвищити ефективність бізнес-акаунтів, планувати та керувати контентом.

Основне завдання сучасного стартапу – підвищення результативності маркетологів та представників бізнесу, значне спрощення ведення сторінок у соціальних мережах.

Історія створення

Створення онлайн-сервісу POSTOPLAN відбулося випадково. Як зазначають розробники, “народився” стартап спонтанно. Маркетологи рекламного агентства, які обслуговували клієнтів з різних частин світу, користувалися “розпіареним” сервісом відкладеного постингу у соціальних мережах.

При повторному продовженні тарифного плану, випадково були перераховані зайві кошти. При зверненні повернути надміру сплачений тариф, була отримана категоричну відмову. Це й підштовхнуло професіоналів до створення зовсім нового, ні на що не схожого, а головне, доступного проекту.

На протязі 9 місяців велася робота над створенням онлайн-ресурсу, який би був на боці користувача. І, врешті-решт, зусиллями крутої команди “народився” POSTOPLAN.

Згідно статистичних досліджень, в минулому році кількість користувачів соціальних мереж збільшилась на 9%, в Україні кількість користувачів збільшилась на 31%. Тільки до Facebook приєдналися більше 1 млн українців. Виходячи з цього, необхідність використання проекту стає незамінним інструментом при веденні бізнесу в соціальних мережах.

На сьогодні, POSTOPLAN – це сучасний онлайн-сервіс з унікальними пропозиціями, якому довіряє бізнес.

Особливості онлайн-ресурсу

Унікальність сучасної системи POSTOPLAN заключається в її “умінні” підлаштовуватися під вимоги користувача. До значних переваг сервісу слід віднести:

Можливість розділення по проектам і особисте налаштування прав доступу до сторінок;
Підготовлені кваліфікованими і креативними спеціалістами теми оформлення інтерфейсу, готові приклади постів, “працюючий” контент;
Повний контроль за бізнесом з відображенням інформації про статус кожного повідомлення;
Абсолютна автоматизація управління, грамотна побудова маркетингової стратегії;
Можливість особистого вибору безкоштовного пакету або PRO-пропозиції.
Оцінити всі переваги інноваційного проекту POSTOPLAN можна тільки випробувавши сервіс особисто. Реєстрація в проекті не займе багато часу – всього декілька кроків і користувач отримує професійну допомогу за адекватну ціну.

До того ж, в POSTOPLAN-і повністю відсутні приховані комісії чи заплутані тарифи. Користувач сам обирає, який пакет йому доцільно використовувати:

Free-тариф – абсолютно безкоштовне використання сервісу без часового обмеження використання;
PRO-тариф – отримання більш розширеного функціоналу для управління і покращення дієвості бізнесу. PRO-пропозиція не обмежена кількістю аккаунтів. Кожен користувач сам обирає для себе потрібні для його діяльності пакети.
Спробував один раз POSTOPLAN, відмовитись від його використання неможливо. Публікація постів відбувається миттєво в декілька кліків, що значно спрощує роботу його користувачам. До того ж, існує можливість самостійного налаштування аккаунта – більше 20 колірних схем надана користувачам до застосування на власних сторінках.

POSTOPLAN – це планування і публікація постів і повідомлень в Тelegram, Facebook, Instagram, LinkedIn, OK, VK, Pinterest, Twitter. Онлайн-сервіс для справжніх професіоналів відкритий і доступний кожному, хто побажає особисто оцінити всі його переваги.