Повністю бездротові навушники nokia e3511 оснащені активним шумозаглушенням

23

В асортименті nokia з’явилися повністю бездротові навушники погружного типу e3511, які надійдуть у продаж найближчим часом. Новинка буде пропонуватися в білому, чорному і блакитному варіантах колірного виконання.

Тут і нижче зображення nokia

Модулі-вкладиші, оснащені досить довгою “ніжкою”, отримали 10-міліметрові випромінювачі. Діапазон відтворюваних частот простягається від 20 гц до 20 кгц.

Реалізована система активного шумозаглушення, що дозволяє насолоджуватися чистим звуком в різних умовах. Засоби smart eq допомагають підвищити якість телефонних розмов.

За бездротовий обмін даними зі смартфоном відповідає контролер bluetooth 5.2: радіус дії досягає 10 метрів. Згадана сертифікація ip44, що означає захист від вологи і поту.

Кожен з навушників оснащений батареєю ємністю 45 ма·год, а в футляр вбудований акумулятор на 350 ма·ч.заявлений час автономної роботи на одній підзарядці досягає 4,5 години з шумозаглушенням і 6,5 години без. Футляр дозволяє довести дані значення до 17 і 25 годин відповідно. На повне заповнення запасу енергії потрібно приблизно дві години.