Практична конструкція зі східними нотками

27

Ноутбук працює під управлінням windows 10. З встановленого софта виділимо утиліту msi center. У ній відображаються показники завантаженості процесора і графічного прискорювача, вибираються режими продуктивності (екстремальний, збалансований, безшумний і енергозберігаючий), оновлюються драйвера. Також з її допомогою встановлюються різні плагіни, наприклад, для системної діагностики та аналізу покриття wi-fi.

Залізо тягне сучасні ігри, а класику на кшталт cs: go клацає як насіння. Нижче наведені результати тестування. Заміри здійснювалися з викрученими на максимум графічними параметрами, в режимі екстремальної продуктивності і з живленням від мережі. Температура на ядрі досягала 94 градусів, однак завдяки ефективній системі охолодження навіть під таким навантаженням ноутбук не троттлив.

Gta v

  • 89 fps avg, 68 fps 1% min

Forza horizon 5

  • 64 fps avg, 53 fps 1% min

Genshin impact

  • 60 fps avg, 56 fps 1% min

Cyberpunk 2077

  • rtx on-58 fps, rtx off-67 fps

Оптимальний екран

Виробники ігрових ноутбуків довгий час обділяли своїх підопічних якісними дисплеями, виправдовуючи установку недорогих tft-матриць швидким часом відгуку. Однак katana gf66 не з таких. Лептоп отримав 15,6-дюймову матову ips-панель з роздільною здатністю full hd і підтримкою частоти оновлення 144 гц — ідеальне рішення для геймера. Екран радує широкими кутами огляду і природною передачею кольору. Тонкі рамки по периметру не відволікають уваги від гри, спеціальний нічний режим зменшує навантаження на очі. Шарніри дисплея не дуже тугі, при вібраціях кришка злегка хитається — зате апарат без проблем відкривається однією рукою.