Представлені розумні бездротові навушники amazfit powerbuds pro

13

Виробник huami technology, раніше відомий своїми фітнес-браслетами, виробленими для компанії xiaomi, представив сьогодні свій новий продукт-розумні бездротові навушники powerbuds pro.

За словами виробника, новинку можна вважати єдиними в світі навушниками tws, які будуть допомагати своєму власникові стежити за поставою. Розумні powerbuds мають можливість стежити за тим, як часто власник здійснює рух шиєю. І якщо раптом він залишається в нерухомому стані занадто довго, то навушники подадуть сигнал, що слід змінити положення. Дана функція буде вкрай корисна тим, хто любить довго сидіти в одному положенні і забуває періодично розминатися.

Новинка також включає в себе і інші, досить несподівані функції, які зустрічаються зазвичай в розумних годиннику, наприклад, відстеження чсс. Крім цього навушники зможуть зчитувати і інші показники під час фізичної активності, а саме швидкість пересування, пройдену відстань та інші.

Виробник обіцяє, що нові навушники зможуть похвалитися різними режимами шумозаглушення і до 9 годин роботи без додаткової підзарядки. Продажі в китаї стартують вже 12 жовтня. Тимчасово знижена вартість новинки складе 139 доларів.