Представлений професійний монітор xiaomi mi 27 4k ultra clear

44

Компанія xiaomi, як і обіцяла, випустила свій перший професійний 4k-монітор під назвою mi 27 4k ultra clear.

Xiaomi mi 27 4k ultra clear призначений для роботи з графікою, системами проектування і відеомонтажу. Новинка має 27-дюймову панель з роздільною здатністю 4k, охопленням 99% колірних просторів adobe rgb і dci-p3, а також 100% srgb.

Відзначається найвища точність передачі кольору монітора, так як значення deltae не перевищує однієї одиниці. Новинка відповідає вимогам стандартів displayhdr 400 і tuv low blue light.

В наявності два порти hdmi 2.1, один displayport 1.4, концентратор usb type-a на два порти і порт usb-c, який служить одночасно і для передачі сигналу, і для зарядки підключеного ноутбука (по ньому передається потужність до 90 вт).

Xiaomi mi 27 4k ultra clear отримав повністю трансформовану підставку, яка дозволяє регулювати нахил, поворот, висоту, а також переводити пристрій з альбомного режиму роботи в портретний. Монітор забезпечений новими екранним меню з різними варіантами стилю відображення і підстроюванням до поточної орієнтації екрану.

Вартість xiaomi mi 27 4k ultra clear в рамках попереднього замовлення становить в китаї $470. До моменту старту продажів цінник виросте до $550.