Представлений смартфон moto e40 з 90-гц дисплеєм і 48-мп камерою

14

Компанія motorola офіційно представила смартфон середнього рівня moto e40 під управлінням операційної системи android 11 з фірмовою користувальницької надбудовою moto myux.

Тут і нижче зображення motorola

Новинка виконана на апаратній платформі unisoc t700. Цей процесор містить вісім обчислювальних ядер з тактовою частотою до 1,82 ггц і графічний прискорювач arm mali-g52.

Смартфон обладнаний 6,5-дюймовим дисплеєм формату hd + з частотою оновлення 90 гц. По центру у верхній частині цієї панелі знаходиться невеликий отвір для селфі-камери на основі 8-мегапіксельного датчика.

Ззаду встановлена потрійна камера: оптичні блоки збудовані в ряд по вертикалі в лівому верхньому кутку корпусу. Поруч знаходиться світлодіодний спалах. Конфігурація включає 48-мегапіксельний основний сенсор, датчик з 2 млн пікселів для макрозйомки і ще один 2-мегапіксельний компонент для збору інформації про глибину сцени.

Апарат несе на борту 4 гбайт оперативної пам’яті і флеш-накопичувач місткістю 64 гбайт, який можна доповнити картою microsd. У тильній частині знаходиться сканер відбитків пальців.

Живлення забезпечує акумуляторна батарея ємністю 5000 ма * год з підзарядкою через роз’єм usb type-c. Новинка буде пропонуватися в колірних виконаннях carbon gray і pink clay.