Процесор snapdragon wear 5100 може виявитися незначним оновленням wear 4100

20

У вихідних кодах програмних модулів qualcomm виявилася інформація про новий процесор snapdragon wear 5100 для носяться пристроїв. Ймовірно, нова платформа виявиться лише незначним удосконаленням існуючої wear 4100.

Джерело: slashgear.com

Смарт-годинник samsung galaxy watch4 працюють на процесорі власної розробки exynos w920. З урахуванням техпроцесу 5 нм і двох потужних ядер по 1,8 ггц, це одна з найбільш продуктивних і енергоефективних платформ для носяться пристроїв. У найближчому майбутньому qualcomm збирається представити своє рішення такого ж класу. За попередніми даними, це буде процесор snapdragon wear 5100.

Учасники спільноти xda-developers раніше повідомляли, що в конфігурації wear 5100 будуть чотири ядра arm cortex-a73 і, можливо, чотири cortex-a53. Згідно виявленої авторами німецького видання winfuture інформації, новий процесор обмежиться тільки ядрами cortex-a53, вони ж використовуються в актуальній snapdragon wear 4100/4100+. Можливо, новий процесор виявиться лише незначно оновленою версією попереднього. Крім іншого, це означає відносно застарілу технологію 12 нм, а значить, exynos w920 виявиться попереду як по продуктивності, так і по споживанню енергії.

Інші технічні характеристики, за даними німецьких журналістів, також не припускають нічого революційного: підтримка до 2 гбайт lpddr4x, вбудованого накопичувача на 8 або 16 гбайт, а також двох камер роздільною здатністю до 5 і 16 мегапікселів. Якщо ці дані виявляться вірними, то майбутнє wear os для більшості виробників виявиться не дуже радісним, пристрої на wear 5100 будуть помітно поступатися продукції apple і samsung.