Продаж SIM-карт в Росії буде здійснюватися через автомати

290

Установка перших автоматів з продажу інтегральних схем для зберігання телефонних номерів абонентів (SIM-карт) буде проведено в поточному році. Ця інформація підтверджена представником МТС Олексієм Меркутовым.

За словами фахівця, компанія володіє 3 десятками автоматів, які позбавлені системи біометричної ідентифікації. Зараз обзавестися картами можуть люди, які вже пройшли процедуру реєстрації паспортів в офісах МТС. Але скоро в апарати будуть встановлені так звані симкоматы з камерами, головним завданням яких буде сканування паспортів і звірка фотографій в документах з особами покупців.

Симкоматы вже як перебування

Варто зауважити, що симкоматы користуються великою популярністю на Заході. Їх використання економить кошти компаній за рахунок зниження витрат на співробітників салонів зв’язку та відділень банків. Ще один плюс таких пристроїв – здатність працювати протягом 24-х годин.

Представники «Мегафона» теж зацікавилися проектом і підтверджують, що наявність подібних пристроїв позитивно позначиться на іміджі будь-якого стільникового оператора. До того ж їх установка дозволить скоротити витрати і розвинутися мережі (за рахунок знаходження пристроїв у місцях підвищеної прохідності або, навпаки, в глушині).

Білайн теж думає

В «Вимпелкомі» теж вивчають проект. Не виключено, що компанія піде за прикладом МТС і стане продавати «сімки» через автомати.

Інтерес до симкоматам виявляють представники віртуальних операторів (MVNO), а також оператор найбільшого держбанку країни «Поговоримо», який використовує мережу Tele2 для надання послуг мобільного зв’язку петербуржцям і москвичам.

Експерти підкреслюють, що витрати на оснащення офісів продажів подібними пристроями окупляться з лишком, оскільки кожен рік на території Росії купується понад 100 млн штук SIM-карт.

Джерело: http://proplay.com.ua/