Професійне створення інтернет-магазину

249

Від автора: 5 безкоштовних відеоуроків покажуть Вам процес створення інтернет-магазину з нуля: від дизайну до програмування.

Урок 1. Підготовка та проектування інтернет-магазину.

Тема: интеррнет-магазин

Час ролика: 00:17:17

Складність: легка

Автор: Андрій Бернацький

Етап підготовки і планування — дуже важливий етап. Від того, який напрямок обрано, залежить те, де в результаті опинишся. У даному уроці ми розглянемо метод, який допоможе вибрати правильний напрямок. Метод допоможе вам визначитися з тим, що повинно бути у вашому інтернет-магазині, допоможе визначитися з функціоналом і зробити ваш магазин максимально привабливим і зручним для відвідувачів.

Освоївши цей метод, ви захистите себе від витратних «доробок» і «переробок» в інтернет-магазині. Метод дозволить вам з економити купу часу при подальшій розробці інтернет-магазину.

Урок 2. Розробка дизайну інтернет-магазину.

Тема: интеррнет-магазин

Час ролика: 00:24:17

Складність: легка

Автор: Андрій Бернацький

В уроці ми розглянемо розробку дизайну інтернет-магазину. Поговоримо про те, як відрізнити хороший дизайн від неякісного. Розглянемо критерії, яким повинен відповідати якісний дизайн. Ви дізнаєтеся, як підібрати поєднувані кольори для вашого інтернет-магазину. На прикладі побачимо процес створення дизайну від ескізу до готового професійного макета. Переконайтеся на прикладі, що для створення гарного дизайну сайту не обов’язково бути професійним художником.

Урок 3. Юзабіліті інтернет-магазину.

Тема: интеррнет-магазин

Час ролика: 00:18:53

Складність: легка

Автор: Андрій Бернацький

Юзабаилити іншими словами можна назвати як зручність використання. В уроці ми розберемо основні принципи юзабіліті інтернет-магазину. Це важливий момент, адже від зручності використання сайту залежить лояльність клієнтів і відповідно кількість продажів в інтернет-магазині. А чим більше продажів, тим вище прибуток. З уроку ви дізнаєтеся, що потрібно врахувати при розробці інтернет-магазину, щоб не втрачати прибуток.

Урок 4. Верстка макета інтернет-магазину.

Тема: интеррнет-магазин

Час ролика: 00:22:24

Складність: легка

Автор: Андрій Бернацький

Після того, як все детально сплановано, враховані усі принципи юзабіліті і створення дизайну можна приступати до верстки макету. У цьому уроці ми поговоримо про те, яким критеріям має відповідати хороша якісна верстка. Ви на реальному прикладі переконайтеся, що верстати макети — це зовсім не складно і не потрібно для цього запам’ятовувати тисячі сторінок інформації.

Урок 5. Програмування інтернет-магазину.

Тема: интеррнет-магазин

Час ролика: 00:19:15

Складність: легка

Автор: Андрій Бернацький

Щоб ефективно управляти інтернет-магазином необхідно додавати, редагувати, видаляти товари. Міняти ціни, додавати і редагувати необхідну інформацію по роботі магазину. Щоб це можна було робити швидко і вчасно, необхідно встановити інтернет-магазин на CMS (системи управління контентом). У даному уроці ми розглянемо, які системи управління контентом бувають. Розглянемо переваги і недоліки кожної з них. Визначимося з вибором CMS для інтернет-магазину.

Професійне створення інтернет-магазину

Ваші побажання, відгуки та рекомендації залишайте в коментарях!