Професійний сайт за 1 день

21

Від автора: 6 безкоштовних практичних відеоуроків, які покажуть Вам практику створення професійного сайту за 1 день, зі своєю системою управління контентом (CMS) за допомогою об’єктно-орієнтованого програмування на PHP.

У цих уроках ми будемо займатися тільки практикою, тобто з абсолютного нуля створимо систему управління контентом, яка буде включати в себе налаштовувану частина – звичайний сайт, і адміністративну панель, яка дозволяє редагувати вміст сайту.

Урок 1. Створення бази даних. Єдина точка входу.

Тема: PHP ООП

Час ролика: 00:47:44

Складність: середня

Автор: Гавриленко Віктор

За підсумками даного уроку, підручника як створити сайт за 1 день, ми з Вами почнемо розробляти систему управління контентом за допомогою об’єктно-орієнтованого програмування на мові PHP. Ми створимо і наповнимо контентом базу даних, створимо конфігураційний файл і визначимося з налаштуваннями, які він буде містити, а також створимо єдину точку входу на сайт і визначимося з логічною схемою майбутньої роботи CMS.

Урок 2. Створення логічного ядра користувача частини CMS.

Тема: PHP ООП

Час ролика: 00:53:07

Складність: середня

Автор: Гавриленко Віктор

За підсумками даного уроку ми створимо основу користувача частини майбутньої системи управління контентом — тобто основний клас, в якому міститися всі основні методи і властивості. Ви навчіться розділяти шаблони на статичні і динамічні блоки, правильно виконувати підключення до бази даних, а також побачите, як найкраще виводити на екран блоки, які є незмінними для всіх сторінок сайту.

Урок 3. Створення і виведення основних сторінок сайту.

Тема: PHP ООП

Час ролика: 00:56:10

Складність: середня

Автор: Гавриленко Віктор

За підсумками даного уроку ми повністю завершимо власну частину створюваної системи управління контентом, а саме – закінчимо головну сторінку, виведемо повний текст кожного запису, реалізуємо виведення списку статей належать конкретним категоріям, а також створимо сторінку для перегляду тексту меню.

Урок 4. Висновок головної сторінки адмінки.

Тема: PHP ООП

Час ролика: 00:50:02

Складність: середня

Автор: Гавриленко Віктор

За підсумками даного уроку ми почнемо створювати адміністративний розділ сайту, що дозволяє редагувати весь вміст сайту. Визначимося зі схемою роботи сайту і створимо додатковий абстрактний клас, що виконує роль основного логічного ядра адмінки. Також виведемо на екран головну сторінку адміністративної панелі і відобразимо на екрані форму для додавання нових статей.

Урок 5. Додавання, редагування та видалення статей.

Тема: PHP ООП

Час ролика: 00:48:03

Складність: середня

Автор: Гавриленко Віктор

За підсумками даного уроку ми реалізуємо додавання, редагування та видалення статей. Ви навчитеся, власне, виконувати ці операції, виносити обробник форми в окремий метод і викликати його тільки при надсиланні даних форми. Так само зможете реалізувати завантаження зображень на сервер, виконати перевірку на заповнення обов’язкових полів форми, а також виконувати перенаправлення на певну сторінку, з виведенням повідомлення про успішне виконання операцій додавання редагування або видалення статей.

Урок 6. Редагування пунктів меню. Авторизація користувачів.

Тема: PHP ООП

Час ролика: 00:50:03

Складність: середня

Автор: Гавриленко Віктор

За підсумками даного уроку ми повністю завершимо створення системи управління контентом за допомогою об’єктно-орієнтованого програмування на мові PHP. Ви навчитеся закривати доступ для звичайних відвідувачів до певних сторінок сайту, дізнаєтеся в якому вигляді необхідно зберігати паролі доступу до адмінки, а також навчитеся створювати нескладну систему авторизації користувачів.

Професійний сайт за 1 день

На цьому урок створення сайту за 1 день закінчений, бажаємо вам успіхів.

Ваші побажання, відгуки та рекомендації залишайте в коментарях!