Прошивка для терміналу huawei game rt-x

29

Ігровий оптичний pon-термінал huawei game rt-x є одним з кращих ont терміналів для пасивних оптичних мереж не тільки серед пропонованих абонентам пат ростелеком, але і в загальному, серед подібних пристроїв. Він і найдорожчий, до слова. Огляд цього роутера я вже робив раніше тут. Головна проблема, яка виникала у його власників на той момент — це низька швидкість по wi-fi і іноді нестабільний рівень сигналу. Всі чекали коли ж вийде свіжа прошивка для game rt-x від ростелеком, яка усуне всі ці неприємності. І ось її нарешті-таки дочекалися!

Найостанніша на момент написання статті версія пз для цього ігрового pon-терміналу ось така: v5r019c30s120 . Її change-лог виглядає наступним чином:

    • вирішені проблеми зі швидкістю wi-fi;
    • усунені недоліки в роботі voip для tripleplay;
    • виправлено ряд помилок в web-інтерфейсі;
    • реалізована підтримка rfc3262 через tr-069
    • прибрана помилка» некоректний час ” для ntp

Перепрошити ont маршрутизатор game rt-x на нову прошивку досить просто і зараз для цього не треба прав суперкористувача.

порядок дій:

1. Завантажити прошивку для game rt-x від ростелеком (посилання) і покласти в кореневий каталог локального диска;2. Зайти в веб-інтерфейс через ip-адресу 192.168.0.1, ввести логін і пароль.3. Відкрити розділ webui» інструменти ” → “оновлення пз”; 4. Натиснути кнопку» огляд ” і вибрати на комп’ютері скачаний файл прошивки роутера;4. Натиснути кнопку “оновити”. Пристрій завантажить файл пз і перезапуститься.5. Дочекатися перезавантаження пристрою. В цей час не вимикайте і самостійно не перезавантажуйте термінал.

Незважаючи на те, що в нових версіях пз «ігровий» інтерфейс оптичного роутера виглядає дещо яскравіше і красивіше, розташування і назва розділів меню там не змінилося. Тому інструкція актуально і для старого, і для нового веб-інтерфейсу.