Протяжність глобальних підводних інтернет-кабелів досягла 1,3 млн км

23

Дослідницька та консалтингова компанія telegeography оновила свою інтерактивну карту підводних кабелів. На ній тепер зображені 487 глобальних магістралей і 1304 наземні станції. Станом на 2021 рік telegeography зареєструвала введення в експлуатації понад 1,3 млн км підводних кабелів по всьому світу. Обсяг інвестицій в прокладку нових кабелів протягом наступних трьох років складе більше $8 млрд.

«ми дуже раді оновити нашу популярну інтерактивну карту. Користувачам стало простіше, ніж будь — коли, отримати доступ до цікавої та актуальної інформації про підводні кабелі, – сказав директор з досліджень telegeography алан маулдін (alan mauldin). – ми постійно оновлюємо цей інтерактивний інструмент у міру розвитку кабельного ринку”. Як зазначили дослідники, одна з найбільших змін за останні кілька років на ринку — це поява нового типу компаній, що беруть участь в прокладці кабелів.

Submarinecablemap.com

Серед великих інвесторів у прокладку підводних ліній зв’язку тепер входять провайдери контенту, такі як google, facebook, microsoft і amazon. Сумарна ємність розгортаються операторами приватних мереж, такими як перераховані вище гіперкейлери, в останні роки випередила за цим показником операторів магістральних інтернет-мереж. У зв’язку з перспективою значного зростання пропускної здатності мережі, для цих компаній володіння підводними магістралями стає все більш важливо.

Якщо ви помітили помилку — виділіть її мишею і натисніть ctrl+enter. / можете написати краще? ми завжди раді авторам.